סגן השר בן דהן בכינוס של הסתדרות פועל המזרחי

סגן השר בן דהאן בכינוס של הסתדרות פועל המזרחי

הסתדרות הפועל המזרחי, בראשות המזכ"ל, אבי סולימן, החלה השבוע בסדרת מפגשים של נציגי ציבור ודמויות מרכזיות העוסקות בתחומי החברה והכלכלה עם ראשי הסתדרות הפועל המזרחי, חברי מרכז, חברי מזכירות וראשי וועדי עובדים מרכזיים.

תחת הכותרת של "במה כלכלית חברתית בהסתדרות פועמ"ז" יציגו נציגי הציבור את משנתם, יסקרו את פעילותם למען ציבור העובדים הדתיים במדינת ישראל ובפעילותם במשרדיהם. המטרה היא לשמירת קשר ולמציאת פתרונות הדדיים.

ראשון המוזמנים היה סגן שר הדתות, ח"כ הרב אלי בן דהן שסקר את פעילותו הרבה במשרד הדתות בשנה שחלפה. לאחר שהציג את הרפורמות החדשות, השיב סגן השר על שאלות לא פשוטות בענייני משרדו ובנושאים פוליטיים שונים. סגן השר הודיע כי לא תהיה פגיעה בציבור העובדים שתחת סמכותו ולא יהיו פיטורים בכפייה.

אבי סולימן, מזכ"ל הססתדרות הודה בחום לרב בן דהן ואמר: "יש לברך על כך שמרד הדתות שב לידי הציונות הדתית לאחר שנים שלא היה בשליטתנו. השטח מצפה ורוצה לראות שינויים לטובה, ואני מאמין כי הרב בן דהן ידע כיצד להשיב את המצב לקדמותו".

סגן השר לשירותי דת, הרב אלי בן דהן: "באתי היום כדי לדבר איתכם על עשייה. סיעת "הבית היהודי" משנה תפיסות ועושה מהפכות בשירותי הדת בישראל. אנחנו מנגישים ומייעלים את שירותי הדת על בסיס יומיומי. שמחתי לקבל את הזמנתו של אבי סולימן ולהגיע לשוחח עם חברי הסתדרות הפועל המזרחי".