אודות

דבר המזכ"ל

חברים וחברות יקרים,

אני שמח להביא בפניכם את האתר החדש של "הסתדרות הפועל המזרחי" שיסייע לנו ולראשי ההסתדרות להמשיך ולשרת אתכם, להביא בפניכם מידע חדש, ולהציע לכם הטבות ועזרה.

הרעיון להקים אתר אינטרנט צעיר ודינמי נולד בעקבות ההבנה כי השירות לציבור עובר שינוי טכנולוגי ויש להביא לידיעת חברי ההסתדרות את כל המידע במקום אחד נגיש. בכל בית בישראל ובכל מקום עבודה ישנה נגישות לאינטרנט ומצאנו לנכון לרכז את כל הטבות והמידע באתר חדש ומושקע.

על האתר עמלנו שבועות וימים ואני מקווה כי הדבר יביא לכם לתועלת רבה.

כידוע, השנה חגגנו 90 שנה להקמת הסתדרות הפועל המזרחי. כמזכ"ל הארגון למעלה משנה חרטתי על דגלי מספר יעדים ברורים: להמשיך לדאוג לרווחת העובדים, לטפח את הקשר הטוב עם יושבי ראש הוועדים, להגדיל את מספר העובדים המצטרפים אלינו כחברי ההסתדרות ולפנות אל הקהל הצעיר.

עצם הקמת אתר האינטרנט הוא חלק מתהליך החשיבה המתקיים בהסתדרות "להצעיר" את הפועל המזרחי. יחד עם הקמת האתר, פתיחת דף פייסבוק ושימוש נרחב באמצעים טכנולוגיים נוספים, נוכל אט אט להגיע אל עוד ועוד חברים צעירים שיצעידו את הארגון שלנו מעלה. כל זאת במטרה ולהפוך לגוף משפיע ומכריע במשק הישראלי ובענפי התעסוקה בישראל.

כפי שאתם תיווכחו לדעת, באתר יש מגוון רחב של מידע וסיוע לעובד: מידע בנושאי שכר, יחסי עובד מעביד, סיוע משפטי וסוציאלי, הטבות ומבצעים בלעדיים לחברי הסתדרות הפועל המזרחי, מידע על אירועים, ואינפורמציה על פעילות מזכירות הפועל המזרחי וועדי העובדים.

לצד הקמת האתר, תמשיך דלתי להיות פתוחה בפניכם בכל סוגיה או תחום. ואני מקווה כי תשתמשו ותנצלו את האתר החדש לצרכיכם.

בשם חבריי למזכירות , הריני מאחל לכם "שוטטות" נעימה באתר שלנו, ואנו עומדים לרשותכם.

בברכה,

אבי סולימן

מזכ"ל